صفحه اصلي > گفتگو وگزارش خبری 
بروز رسانی: 1398-1-10 - 14:28:30
 

اعتماد به جوانان و بهره گیری از ایده ها و نظریات آنان در غالب مشاوران جوان

در تاریخ 30/2/1389 با ارسال بخشنامه ای از سوی مهندس صادقی رئیس گروه مشاوران جوان وزارت نیرو ابلاغیه ای به شرکت های وابسته به وزارت نیرو ارسال شد که شرکت های برق را ملزم به انتصاب مشاوران جوان کرد.

تاریخ خبر: ١٣٩٧/١٢/١٢ | متن کامل

ارائه خدمات مرکز فوریت های برق 121؛ افزایش رضایتمندی مشترکان

یکی از دغدغه های اصلی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، افزایش رضایتمندی مشترکان و سهولت ارتباط مردم با شرکت است. در این راستا گام های موثری برداشته شده است. یکی از این اقدامات راه اندازی مرکز فوریت های برق می باشد.

تاریخ خبر: ١٣٩٧/١٢/١٢ | متن کامل

وجود بیش از چهل در صد مصرف انرژی پایتخت در معاونت شمالغرب

مهندس فرید حیدری،عضو هیأت مدیره شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و معاون هماهنگی و نظارت شمالغرب در گفتگو با روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اظهار داشت: بیش از چهل در صد مصرف انرژی پایتخت در معاونت شمالغرب وجود دارد.

تاریخ خبر: ١٣٩٧/٠٩/٠٦ | متن کامل

مديريت دانش سازماني ضرورتي بر كسب مزيت رقابتي و حفظ بقاء و بهبود عملكرد فردي و سازماني

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که به خاطر جهانی شدن، دچار تغییرات سریع و اجتناب‌ناپذیری است. در این دنیا، اقتصاد به سمت اقتصاد دانش محور حرکت کرده و بسیاری از معادلات کنونی کشورها را با چالش‌ مواجه ساخته که این امر، خود حاصل فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

تاریخ خبر: ١٣٩٧/٠٦/١٩ | متن کامل

سازوکار کاهش پیک بار برق

حسین صبوری،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت:برق زیرساخت زیرساخت‌هاست و امروزه این انرژی جزء لاینفکی از زندگی بشر به‌شمار می‌رود. در این میان امنیت و آرامش مردم بیش از گذشته به انرژی برق گره خورده است.

تاریخ خبر: ١٣٩٧/٠٥/٠١ | متن کامل

2 3 4 5 صفحه بعدی >>

سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال