اخبار شرکت
ستاد مدیریت و پیشگیری از ابتلا به کرونا در شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نکات مهم و روش های پیشگیری از کرونا را اعلام کرد.
1398/12/7
طی مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، از معاون سابق هماهنگی و نظارت شمالشرق قدردانی و احکام معاون هماهنگی و نظارت شمالغرب و شمالشرق، مشاور معاون مهندسی و نظارت و مدیر امور هماهنگی و نظارت بر فوریت های برق به آنان اهدا شد.
1398/12/5
مشترکان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ می توانند تمامی خدمات مورد نیاز خود را بدون نیاز به مراجعه به مناطق برق و به شکل غیرحضوری، دریافت کنند.
1398/12/4
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اعزام اکیپ های عملیاتی خود، اقدام به بازسازی شبکه برق رسانی استان گیلان،در بحران اخیر، کرد.
1398/12/3
با تمهیدات به کار گرفته شده وآماده باش تمامی مدیران و حضور موثر نیروهای عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در سطح پایتخت و شعب اخذ رای، شبکه توزیع برق تهران در طول مدت برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، در پایداری و امنیت کامل بود.
1398/12/3
با حضور مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده، نشست ثبت تجارب زیسته مدیران زن به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، برگزار شد.
1398/11/30
مجموعه اخبار
طرح پویش
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال