صفحه اصلي > گفتگو وگزارش خبری 
بروز رسانی: 1398-1-10 - 14:28:30
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ شرکت برتر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر

پس از ارزیابی های ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران در میان تمام دستگاه های اجرایی و قضایی استان تهران ، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به عنوان شرکت برتر در این حوزه، انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ در اولین اجلاس روسا و دبیران امر به معروف و نهی از منکر دستگاه های اجرایی و قضایی استان تهران ، که در سال 98 برگزار شد، از شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اهدای تندیس و لوح به عنوان شرکت برتر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر در میان دیگر دستگاه های اجرایی و قضایی، تقدیر شد.

در متن این لوح آمده است؛در دومین روز از هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر سال 98 که به شعار "نهضت حسینی،مطالبه گری، مسئولیت اجتماعی"مزین گردیده است، ضمن ارج نهادن به زحمات و اهتمام آن شورای محترم در احیای فریضتین الهی در راستای تعامل، همکاری و هماهنگی های فی مابین ستاد امر به معروف و نهی از منکراستان تهران و در چارچوب قوانین و شیوه نامه های مصوب، مراتب قدردانی و تشکر خود را ابراز می نماید.
لذا بدینوسیله به عنوان شورای برتر سال 98 در اجلاسیه مجمع روسا و دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه های اجرایی و قضایی استان تهران انتخاب و به رسم یادبود این لوح به آن شورای محترم تقدیم می گردد.
امید است؛ در سایه عنایات خاصه امام زمان(عج)و تحت فرامین حکیمانه مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) همچون گذشته در پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل عظیم الشان(ره)
موفق و پیروز باشید.

محمدرضا یزدی،دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران

گفتنی است؛ شورای امر به معروف و نهی از منکراین شرکت، در هفته امر به معروف و نهی از منکر،10 الی 16 شهریور ماه با انجام برنامه های مختلف از جمله آموزش و اطلاع رسانی در این خصوص اقداماتی را در مناطق و ستاد راهبردی این شرکت انجام دادند. 

سمیرا رضایی - روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 

 


١٨:٠١ - 1398/06/16 عدد : ٩٤٨ تعداد نمایش : 1298

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال