صفحه اصلي > گفتگو وگزارش خبری 
بروز رسانی: 1398-1-10 - 14:28:30
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

نگاه جامع معاونت منابع انسانی بر شایسته گزینی در شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ، از شایسته گزینی در انتخاب پست های کلیدی سازمانی در این شرکت خبر داد.

حمیدرضا ملکی وش، معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار ما از انتخاب و انتصاب مدیران از طریق فراخوان عمومی خبر داد. ملکی وش افزود؛ در راستای راهبرد شایسته گزینی وزارت نیرو و ایجاد فرصت های برابر برای همه همکاران رسمی واجد شرایط عمومی و تخصصی در شرکت، به منظور انتخاب پست مدیریت منطقه و مدیر دفتر فروش و خدمات مشترکین معاونت هماهنگی و نظارت شمالغرب فراخوان داخلی داده شده است.
وی افزود: این معاونت نسبت به اصلاح و ترسیم ساختار کلان و تفصیلی شرکت پس از ده سال اقدام و به منظور تایید به مجمع عمومی شرکت توانیر، ارسال کرده است،که پس از ابلاغ از سوی شرکت توانیر، عملیاتی می شود.
معاون منابع انسانی در خصوص اهمیت پرداختن سازمان ها به سلامت و ایمنی نیروی انسانی اظهار داشت: وظیفه سازمان های امروزی توجه کامل به حوزه سرمایه انسانی است، به این معنا که حوزه منابع انسانی شرکت ها و سازمان ها باید ذهن و هم جسم افراد را در یک فضای مطلوبی قرار بدهند که نیروی انسانی به راحتی بتواند در ارتباط با موضوع فعالیتشان کار بکنند و به بهره وری کامل برسند.
وی در خصوص توسعه و آماده سازی سایت آموزشی شرکت در راستای توسعه آموزش های مهارتی و توانمند سازی همکاران رسمی و پیمانکار  تصریح کرد: افزایش بهره وری تنها با وجود منابع انسانی سالم و با نشاط امکان تحقق خواهد داشت.
حمیدرضا ملکی وش با اشاره به اصل تعادل بین کار و زندگی شخصی گفت: همچنین ما در برنامه هایمان در تلاش هستیم تا منابع انسانی شرکت به نحوی مناسب بین دو حوزه کار و زندگی شخصی تعادل مناسبی ایجاد کنند چرا که بهره وری کارکنان بدون تعادل بین این دو حوزه بوجود نخواهد آمد.
معاون منابع انسانی در پایان تاکید کرد: خوشبختانه با تصویب کمسیون توسعه مدیریت شرکت نسبت به انتخاب مدل استاندارد34000 منابع انسانی و پیاده سازی آن در شرکت اقدام شده است، از مزایای این استاندارد تعیین سنجه های  حوزه منابع انسانی می باشد و  بر اساس این روش استاندارد می توان در شناسایی چالش ها و مشکلات و نقاط قابل بهبود و تعریف فرایند بهبود و اتخاذ برنامه های مورد نیاز به صورت بهینه اقدام کرد.

 

 


٠٩:٢٠ - 1398/04/15 عدد : ٩١٤ تعداد نمایش : 563

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال